phone18 444-34-80 ~18 441-26-10 emailsp3ns@poczta.pl

logo gimnazjum nr 2

Gimnazjum nr 2 w Nowym Sączu
Gim 2 Nowy Sącz
Wychowanie fizyczne Nowy Sącz
Klasa w gimnazjum
Hala sportowa Gimnazjum nr 2
Budynek szkoły od tyłu
Klasa informatyczna
Szkoła Nowy Sącz
Sport Nowy Sącz
Klasa w G2
Budynek szkoły
Hol szkoły
Boisko wielofuncyjne
Klasa
Hala sportowa
Budynek szkoły od tyłu
Klasa informatyczna
Hol szkoły
Boisko wielofunkcyjne
Klasa

Plan lekcji

E-dziennik

Sport

Biblioteka

SP 3

Plan lekcji

E-dziennik

Sport

Biblioteka

SP 3

SPInKA

 

stop zwolnieniom z wf2

lego 2

"Projekt z klasą"

Konkursy - 2016/17

"Potyczki matematyczne"

"Potyczki matematyczne" W dniu 13 czerwca 2017 r. po raz kolejny odbył się w naszej szkole konkurs pt. "Potyczki matematyczne". Jest to konkurs, który oprócz wykazania się wiedzą z dziedziny matematyki ukazuje nam matematykę w sposób zabawowy (występują w nim łamigłówki logiczne i matematyczne). Jest to konkurs bardzo lubiany przez uczniów.

W minionych latach aż XV edycji tego konkursu odbyło się dla gimnazjów z terenu miasta Nowego Sącza oraz II edycje dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych z terenu miasta Nowego Sącza. W tym roku postanowiliśmy zorganizować ten konkurs tylko dla uczniów klas drugich naszego gimnazjum. Uczniowie pracowali nie jak co roku w zespołach trzyosobowych tylko każdy pracował na swój sukces. Walczyli w następujących kategoriach:

Czytaj więcej...

Wręczenie nagród w konkursie fotograficznym

Wręczenie nagród w konkursie fotograficznym 19 czerwca 2017 r. w naszym gimnazjum zostały wręczone nagrody i wyróżnienia z Powiatowego Konkursu Fotograficznego "Wiara w moim mieście".

Konkurs był pod patronatem proboszcza parafii św. Małgorzaty- ks. dra Jerzego Jurkiewicza.

Dodatkową nagrodą dla uczestników konkursu będzie zaprezentowanie ich prac fotograficznych w Bazylice podczas corocznego odpustu.

W Galerii dostępne są zdjęcia.

IX edycja konkursu "Nowy Sącz – moje miasto, moja miłość"

IX edycja konkursu "Nowy Sącz – moje miasto, moja miłość" Wydarzenie pod honorowym patronatem prezydenta Nowego Sącza Ryszarda Nowaka zorganizowane zostało przez Zespół Szkół Podstawowo–Gimnazjalnych nr 2 im. Orląt Lwowskich. Nagrody w dniu dzisiejszym wręczał zastępca prezydenta miasta Jerzy Gwiżdż w sali obrad im. Stanisława Małachowskiego mieszczącej się w budynku sądeckiego Ratusza. Na konkurs wpłynęło 413 prac z 44 placówek, a nagrodzone zostały 72 osoby.

Miło nam poinformować, że uczennice naszego gimnazjum znowu święciły triumfy. W kategorii literackiej wyróżnienia zdobyły Gabriela Głód z klasy 3c oraz Zofia Bocheńska z 3a.

W kategorii prac fotograficznych I miejsce zajęła Olimpia Ogorzałek z klasy 3c, III miejsce przypadło Kindze Szatny z 3c, natomiast wyróżnienie otrzymała Paulina Maślanka z klasy 1e.

Czytaj więcej...

Wyniki Powiatowego Konkursu Fotograficznego "Wiara w moim mieście".

1368726643 photo

 

1 czerwca 2017r. komisja w składzie: mgr ks. Marcin Mastalski, mgr Sylwia Hyży i mgr Dorota Makulak wyłoniła najlepsze prace w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Wiara w moim mieście".

Nagrody:

 1. Michał Bogacz z Gimnazjum nr 1 w Nowym Sączu
 2. Aleksandra Brzóska z Gimnazjum nr 11 w Nowym Sączu
 3. Olimpia Ogorzałek z Gimnazjum nr 2 w Nowym Sączu

Czytaj więcej...

Konkurs „Pierwsza pomoc ratuje życie”

Konkurs „Pierwsza pomoc ratuje życie” 6 czerwca w naszej szkole odbył się konkurs "Pierwsza pomoc ratuje życie", otworzyła go pani dyrektor Joanna Wituszyńska. W konkursie wzięli udział uczniowie klas trzecich, bo to oni przez cały rok szkolny na lekcjach edukacji dla bezpieczeństwa zdobywali wiedzę niezbędną do udzielenia pomocy przedmedycznej.

Udzielanie pierwszej pomocy to umiejętność, którą powinien posiadać każdy, dzięki temu można uratować komuś zdrowie, a nawet życie. Pierwsza pomoc w przypadku zatrzymania akcji serca składa się z prostych czynności ratowniczych. Najczęściej wykonują je świadkowie lub uczestnicy wypadku, zanim jeszcze przybędą służby ratownicze, ważne są tzw. złote minuty czyli cztery minuty, w czasie których należy przywrócić akcję serca. Te i inne czynności ratujące zdrowie i życie znają już uczniowie klas trzecich, podczas konkursu mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności.

Czytaj więcej...

  

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

stop zwolnieniom z wf2

 • Joanna Paszka wychowanie fizyczne
 • Dariusz Jasiński wychowanie fizyczne
 • Anna Flieger wychowanie fizyczne
 • Paulina Michalak wychowanie fizyczne
 • Joanna Paszka wychowanie fizyczne
 • Dariusz Jasiński wychowanie fizyczne
 • Anna Flieger wychowanie fizyczne
 • Paulina Michalak wychowanie fizyczne